تبلیغات
امانتـــی در دست... - فرماندار رودبار: راه اندازی پایگاه جامع اطلاع رسانی از دغدغه های ما بوده است
 
امانتـــی در دست...
درباره وبلاگ


همیشه دوست داشتم پایم را در کفش بزرگترها بگذارم چون فکر می کردم زودتر بزرگ می شوم. هم اکنون که بزرگ شده ام، دوست دارم پایم را در کفش بچه ها بگذارم، اما... افسوس که کفششان کوچک است.
درود بر تمام قلم به دستان حقیقت نگار. خداوند همین جاست. کنارمان. من او را
می بینم...

مدیر وبلاگ : محمد حسین صیادپور
نظرسنجی
به نظر شما مهم ترین شاخص ها برای انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر و روستا نیاز است؟


کاظمی مدیر مسئول شکوفه های زیتون:

همدلی و هم زبانی رمز موفقیت همه است

مدیر مسئول شکوفه های زیتون در آیین رونمایی پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون(اسپرو)، ضمن خیرمقدم گویی به مدعویین با استنادِ روایتی از امام علی (ع) مبنی بر تاکید ایشان و  توجه به ایتام، خاطرنشان کرد: از اواخر جنگ هشت سال دفاع مقدس هدف ما این بود که کار ماندگاری را انجام دهیم و این مهم تحقق نیافت تا اینکه زلزله تاسف بار 69  رودبار اتفاق افتاد و این حادثه، میدان آزمایشی شد تا با افتتاح موسسه خیریه امام رضا (ع)ویژه ایتام دینِ مان را ادا کنیم.

رضا کاظمی تکلیمی با اشاره به اهمیت توجه به ایتام و نیازمندان، به تشریح چگونگی روند راه اندازی موسسه خیریه امام رضا(ع) پرداخت و یادآور شد: ساختمان این موسسه با 500 متر زیربنا در چهار طبقه ساخته شده است.

(جهت خواندن متن کامل به ***ادامه مطلب*** بروید)

وی با بیان اینکه انقلاب ما، انقلاب فرهنگی است، رویکرد همه می بایست فرهنگی باشد، گفت:موسسه خیریه ویژه ایتام، هفته نامه شکوفه های زیتون، موسسه فرهنگی و پژوهشی شکوه مارلیک، صندوق قرض الحسنه برکت، بنیاد نیکوکاری امام رضا (ع) و هم اکنون پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون(اسپرو) از جمله فعالیت های موسسه خیریه امام رضا (ع) شهرستان رودبار از بدو تاکنون بوده است.

عضو هیات مدیره صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر کشور با اشاره به فعالیت چشمگیر این نشریه در ادوار مختلف، بیان کرد: در زمان شروع فعالیت نشریه شکوفه های زیتون، بسیاری از افراد به فعالیت و استمرار نشریه اعتقاد نداشتند، اما خوشبختانه به کمک خداوند و با تلاش روز افزون همکارانم این نشریه همچنان می درخشد.

کاظمی، راه اندازی صندوق قرض الحسنه در شهرستان را از دغدغه های اصلی خویش برشمرد و اظهار کرد: صندوق قرض الحسنه برکت که ابتدا به نام جوادالائمه نامگذاری شده بود یکی از فعالیت های ارزشمند موسسه خیریه امام رضا (ع) می باشد.

وی با بیان اینکه شکوفه های زیتون نخستین پایگاه اطلاع رسانی مجازی را در شهرستان راه اندازی نمود، خاطرنشان کرد: این نشریه در سال 86 اقدام به راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی مجازی نمود که هم اکنون شاهد راه اندازی آن به صورت رسمی هستیم.

عضو هیت مدیره بیمه البرز ایران، نگاه تشکُل گرایی را نگاه مثبت و سازنده برای جامعه دانست و ابراز کرد: فرد محوری از آسیب های جامعه است که هیچ گاه پذیرفتنی نیست.

کاظمی ادامه داد: بر اینکه رقابت سالم اقتصادی، فرهنگی، مطبوعاتی و سیاسی در شهرستان حکم فرما شود، موافقیم.

وی با اشاره به افزایش آمار سالمندی در سال های آتی، وجود خانه سالمندان در شهرستان رودبار را نیازی ضروری خواند و اظهار کرد: برای احداث خانه سالمندان در شهرستان اقداماتی صورت دادیم اما برخی بی مهری سد راه ما برای این کار شد.

این مسئول کشوری با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی بروز و آنلاین، دسترسی سریع و آسان اخبار و اطلاعات را حق مردم دانست و اذعان کرد: فرماندار یک شهرستان نیازمند یک پایگاه جامع خبری است تا براحتی بتواند به جدیدترین اخبار، مشکلات شهرستان و نواقص دسترسی پیدا کند.

کاظمی با بیان اینکه تنوع فرهنگی بویژه در بخش خبر و اطلاع رسانی بالا است، گفت: معتقدیم کار جمعی، نتیجه موفقیت آمیز خواهد داشت.

مدیر مسئول شکوفه های زیتون، رمز موفقیت یک جامعه را همدلی و همزمانی برشمرد و خاطرنشان کرد: بدون گفتگو، تفاهم و همدلی هیچ توفیقی حاصل نخواهد شد.

وی لزوم توجه به هم افزایی و هم گرایی در داخل کشور را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: اگر با دنیا هم به توافق برسیم، اگر در داخل، هم سو نباشیم، یک دل و یکصدا نباشیم، به نتیجه نخواهیم رسید. تا حزب های سیاسی یک آهنگی را به صدا در نیاورند، مشکلات داخلی پا بر جا خواهد ماند لذا می بایست ابتدا درون خویش را صاف و یکدست کنیم.

کاظمی با بیان اینکه سفیدرود مظلوم واقع شده است، ابراز کرد: برای ساماندهی سفیدرود هیچ اقدام موثری صورت نگرفته در حالی که در کشورهای خارجی برای آب باریکه، سرمایه گذاری می کنند و از آن بهره می برند.

وی اضافه کرد: برای اینکه نام سفیدرود را دوباره زنده کنیم نام پایگاه اطلاع رسانی را به نام اسپرو مُزَین کردیم، اسپرو نام محلیِ سپیدرود می باشد.

مدیرمسئول شکوفه های زیتون یادآور شد: نشریه شکوفه های زیتون و پایگاه اطلاع رسانی اسپرو، متعلق به فرد نیست، متعلق به همه مردم و مسئولین است. لذا می بایست با حمایت و تلاش بیشتر دست ما را در این حرکت پر فروغ بگیرید. وی همچنین از زحمات مهندس صیادپور سردبیر هفته نامه و پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون(اسپرو) که در این مدت زحمات زیادی را متحمل شد تشکر نمود.

 

فرماندار رودبار:

دولت با تمام توان برای رفع مشکلات اشتغال و اقتصادی مصمم است

فرماندار رودبار در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون(اسپرو)اظهار کرد: علیرغم مشغله های فراوانی که ایام ویژه تعطیلات نوروز داشتم، با توجه به همراهی برادر ارجمندم آقای صیادپور با نماینده دولت در شهرستان، بر خود وظیفه دانستم که در این جمع حضور پیدا کنم.

سید محمد احمدی با بیان اینکه راه اندازی پایگاه جامع اطلاع رسانی در شهرستان از دغدغه های ما بوده است، گفت: می بایست دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان رودبار به مردم گفته شود. وی با بیان اینکه از تملق و چاپلوسی متنفر است، ابراز کرد: انتظار ما از رودباری های خارج از شهرستان بسیار زیاد است، برخی از آنها دیارشان را فراموش کردند.

فرماندار رودبار یادآور شد: با فکر های آرمانی مخالفم، فکرهای آرمانی زمانی کارساز خواهد بود که با راه کارهای آرمانی همراه باشد.

احمدی با بیان اینکه 211 هزار میلیارد تومان ماحصل سفرهای استانی دولت نهم و دهم بوده است، اضافه کرد: از این مقدار فقط 64 هزار میلیارد تومان تحقق پیدا کرده است.

وی رویکرد صادقانه محور را بهترین رویکرد عنوان کرد و اظهار داشت: می بایست با مردم صادقانه صحبت کرد و از این فرصتی که برای خدمت رسانی به ما داده شده بهترین بهره را برد.

فرماندار رودبار، علت محرومیت این شهرستان را برخی سهل انگاری ها و بی تفاوتی ها دانست و بیان کرد: رودبار محروم نیست و اگر محرومیتی وجود دارد دلیلش برخی بی تدبیری ها و کج سلیقگی هاست.

احمدی، رودبار را ایرانی کوچک معرفی نمود و ابراز کرد: رودباری ها بسیار صمیمی، صبور و سخت کوش هستند.

فرماندار رودبار در همایش رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون، همراهی رسانه را گره گشای بسیاری از مشکلات و تگناها دانست و بیان کرد: به رسانه اعتقاد ویژه ای داریم.

وی، موضوع اشتغال را از دیگر دغه های دولت تدبیر و امید عنوان نمود و یادآور شد: دولت با تمام توان برای رفع مشکلات اشتغال و اقتصادی مصمم است.

 ***گفته می شود، پایگاه اطلاع رسانی شكوفه های زیتون (اسپرو) با حضور خانواده معظم شهید عطایی، احمدی فرماندار، كاظمی مدیرمسئول شكوفه های زیتون و جمعی از مدیران، نویسندگان، اهالی قلم و رسانه به صورت رسمی راه اندازی شد. در این مراسم محمد مهرآیین از نویسندگان شکوفه های زیتون اشعاری در وصف مجموعه موسسه خیریه امام رضا(ع) و هفته نامه شکوفه های زیتون خواند و محمدعلی جعفری از دیگر نویسندگان این نشریه در مورد نامگذاری سفیدرود مطالبی را بیان نمود.

http://sh-zeitoun.ir/      www.esparou.ir


نوع مطلب :
برچسب ها : اخبار، رودبار، شکوفه های زیتون، پایگاه خبری، اسپرو، پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون، زیتون،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 ابزاروبلاگ

ابزار وبلاگنویسی اس ام اس جدید